juuni 16, 2024
Lõõtsa 8, Tallinn, Eesti
Arvamuslood Reisimine Trending

Millised prillid on trendikad aastal 2024?

Moes on ülesuure ehk nn. oversized raamiga prillid.

Kas plaanid hankida uued prillid? Dr. Lensorist leiad tõeliselt suure valiku prilliraame igale maitsele. Vaata, missugused on 2024. aasta prillitrendid.

Punase raamiga prillid

Punane värv on selle hooaja hitt! Kui värvilised päikeseprillid on olnud moepildis juba paar aastat, siis nüüd on see trend vallutanud ka retseptiprillide maailma.

Punased prillid on eriti võrratu efektiga siis, kui armastad kanda riietuses pigem neutraalseid värve, näiteks musti, valgeid või beeže toone. Koos julgete punaste prillidega mõjub iga riietus täiesti uuena.

Värviüleminekuga nn gradient raamiga prillid

Soovid argipäeva rohkem värvi? Põnevad värviüleminekud lisavad vunki iga riietuse juurde. 

Kui oled harjunud kandma pigem tagasihoidlikke prille, võivad värviüleminekuga ehk nn. gradient prillid tunduda esialgu paras väljakutse. Ole aga valmis, et koos sobiva stiiliga saab neist tõenäoliselt sinu uus lemmik!

Läbipaistva raamiga prillid

Läbipaistva raamiga prillid on lihtsad ja tagasihoidlikud, kuid samas väga elegantsed. Need sobivad hästi kõikidele, kes soovivad rõhutada oma loomulikke näojooni. 

Läbipaistvad prilliraamid sobivad hästi iga nahatooni ja stiiliga, ning jätavad piisavalt tähelepanu kandja ainulaadsetele näojoontele või meigile. Kõige trendikamad on ülesuure ehk nn. oversized raamiga läbipaistvad prillid.

Funktsionaalsed sportlikud prillid

Spordivarustusest inspireeritud prillid on jätkuvalt moelavadel. Ümber pea ja/või kindlalt ninal istuvad prillid sobivad hästi liikuva elustiiliga ning on lisaks trendikusele ka väga praktilised. 

Sportlikud prillid võivad olla veelgi praktilisemad fotokroomsete ehk isetumenevate prilliklaasidega, mis reageerivad valgustingimustele ning pakuvad aktiivsele prillikandjale veelgi mugavamat kogemust.

Sirge ülaservaga prillid

Mineviku sarmi ja tuleviku innovatsiooni kombineerivad sirge ülaservaga prillid on selle aasta must-have. See prillitrendide laineharjale tõusnud stiil on ühtaegu ikooniline ja retro ning samas väga kaasaegne. 

Sirge ülaservaga prillid on suurepärane aksessuaar nn. “vaikse luksuse” ehk rafineeritud ja minimalistliku riietusstiili juurde.

Allikas: Optimeeri via Buller Meedia | Pilt:  Optimeeri