juuli 13, 2024
Lõõtsa 8, Tallinn, Eesti
Buller Uudised Reisimine

Visit Estonia tellib 3 miljoni euro eest turismiinfosüsteemi arendust

Veebiarendus ja sisuturundus

Ettevõtluse ja Innovatsiooni Sihtasutus (EIS) kuulutas välja riigihanke, mille eesmärgiks on tellida kuni 3 miljoni euro eest Visit Estonia turismiinfosüsteemi arendus-, hooldus- ja majutusteenust.

Euroopa struktuurifondidest rahastatav hange hõlmab tööde tellimist süsteemi toimimiseks, näiteks majutus, liidestus, hooldus, arendus, rikete kõrvaldamine ja kasutajaliidese disain. Leping määrab tööde võimaliku kogumahu, ent ei pruugi kogu ulatuses tellimustena realiseeruda.

Visit Estonia turismiinfosüsteem on riigi turundusele ja turismiteenuste müügile suunatud infosüsteem, mille tegevuse eesmärgiks on Eesti kui reisisihi atraktiivsuse tõstmine ja tuntuse suurendamine läbi kvaliteetse ja ajakohase turismiinfo kogumise ja jagamise. Turismiinfosüsteemi avalikuks väljundiks on riikliku turismiinfo veebilehed: www.visitestonia.com välisturistidele ja www.puhkaeestis.ee siseturistidele. 

Pakkumusi saab esitada 22. juuli lõunani. Raamleping sõlmitakse ühe pakkujaga 48 kuuks või kuni maksimaalse rahalise mahu saavutamiseni.

Allikas: BNS via Buller Meedia Pilt: Shutterstock